Share

Başkan Soylu’dan Minik Sporculara Tam Destek

Ceylanpınar’da yaklaşık 3 ay önce açılan Adana Demirspor altyapısına Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’dan tam destek.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ilçe stadında Adana Demirspor altyapısının minikleriyle bir araya geldi. Burada Adana Demirspor altyapı eğitmenleri tarafından karşılanan Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, malzeme yardımında bulundu. Ceylanpınar ilçe stadını çocukların sportif faaliyetlerini geliştirmesi için hizmetlerine açan Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, çocukların heyecanına ortak oldu. Heyecanları gözlerinden okunan çocuklara çeşitli ikramlarda bulunan Başkan Soylu, miniklerle maç yaptı.

Düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Bilgin ve Belediye Meclis Üyesi Cuma Barutçu katıldı.

Başkan Soylu; Ağaç Yaşken Eğilir

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Önem verdiğimiz çocuklarımızın yanındayız. 05-15 yaş arası yaz kursları nedeniyle her yıl yapılması gereken bir spor eğitimi fakat pandemi nedeniyle bu 1 buçuk yıldır erteleniyor, inşallah bugünden itibaren çocukların sportif faaliyeti için startını vermiş. Hocalarımızla birlikte el ele verip çocuklarımız için ne gerekiyorsa spor adına biz belediye olarak yapmaya hazırız. Her zaman hocalarımız öğrencilerimizin yanındayız. Ağaç yaşken eğilir. inşallah bu gençlerimiz geleceğimiz şimdiden dimdik hiç eğilmeyecek şekilde büyüyecekler, gelecek nesillere örnek olacaklardır. Emeği olan bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim’’dedi.

Orhan; Ceylanpınar’dan Profesyonel Sporcuların Çıkmasını İstiyoruz

Kepez Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Şehmus Orhan, ‘’Tabi bizim çocuklarımız Adana Demirspor altyapısında olan çocuklar bunlar inşallah yetiştirip çeşitli sportif faaliyet yapan kulüplere inşallah bunları göndereceğiz. Ceylanpınar’dan da profesyonel sporcular çıkmasını istiyoruz. Bundan dolayı işte başkanımızın bize verdiği destek için teşekkür ediyoruz. Malzeme yardımında bulundu inşallah ilerleyen dönemlerde daha güzel faaliyetler göstereceğiz. Belediye Başkanımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ederim’’ ifadelerinde bulundu.

Çelik; Amacımız Ceylanpınar’da Sporu Sevdirmek

Mevlana ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Abdurrahman Çelik, ‘’Öncelikle hem belediye başkanımıza, hemde meclis üyelerimize, çocuklara destek veren ailelere canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizim amacımız Ceylanpınar’da sporu sevdirmek, sanatı sevdirmek, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için bu etkinliği düzenliyoruz. Adana Demirspor futbol okulu Ceylanpınar’da ilk kez açıldı. 05-15 yaş arası kayıt alıyoruz çocuklarımıza hafta sonu 2 gün antrenmanlar yaptırıyoruz. Elimizden geldiğince adil dürüst, iş birliğine dayalı, tamamen empati kurabilen çocuklar yetiştirmeye çalışıyoruz. Her birinin Ceylanpınar’a faydası olabilmesi için uğraşıyoruz. Bu konuda belediye başkanımızın desteklerini gördük. Başkanımız, ilçe için büyük bir şehir stadı yapmayı düşündüğünü belirti. Umarım bu yolla çok güzel adımlar atılır. Sporun sporcunun her zaman destekçisi olur belediye başkanımız, tekrardan teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Oluşturulma Tarihi : 24.09.2021