Share

Başkan Soylu’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, bir yandan koronavirüsün açtığı yaralar, diğer yandan İsrail'in Kudüs’e insanlık dışı saldırıları nedeniyle Mübarek Ramazan Bayramına buruk girildiğini belirterek, Bayramın, başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Soylu, yayınladığı mesajında, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha sonuna geldik” diyerek, şunları kaydetti:

“Bu mübarek ayda; bir yandan koronavirüsün açtığı yaralar, diğer yandan İsrail’in Kudüs, Mescid-i Aksa ve Filistinlilere yönelik insanlık dışı saldırılarına tanık olduk. Vicdansız, ahlaksız, hukuksuz, saygısız saldırılarıyla Kudüs’ü el uzatan zalimlerin sonu hüsran olacaktır.

Bu zülme sessiz kalmayan Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bölgesel ve küresel bir güç olma yolunda hızla ilerleyen Türkiye Cumhuriyeti Devleti, mazlumların yanında olmaya devam edecektir.”Başkan Soylu, Türkiye’nin maruz kaldığı terör saldırılarına, kuşatmalara, tuzaklara rağmen demokrasisi ve ekonomisiyle dimdik ayakta kalarak, kendi halkı yanında tüm dostlarının ve insanlığın umudu olmayı sürdüreceğini vurguladı.

“Sevgi, kardeşlik, muhabbet, kucaklaşma, vuslat anları olan bayram günlerini, hakkıyla idrak edeceğimiz günler elbet gelecektir” ifadelerine yer veren Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, şöyle devam etti

“Hep birlikte kurallara uyar, maske-mesafe-temizlik hassasiyetine özen gösterirsek, bu süreçten de alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum. Salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarının atılmasını ve Bayramın, başta İslam dünyası olmak üzere, Ceylanpınarlı hemşerilerim ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Oluşturulma Tarihi : 12.05.2021