Share

Başkan Soylu; Saraççeşme’yi Temiz ve Nezih Bir Mahalleye Dönüştüreceğiz

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ve kurmayları ilçe kırsalında yer alan Saraççeşme mahallesinde devam eden stabilize yol çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Soylu, Saraççeşme mahallesine planlanan kilitli parke çalışmalarının da müjdesini verdi.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Başkan Yardımcısı Hüseyin Ekim ve Belediye Encümenleri Ahmet Ergin, Aziz Caymaz ile beraber ilçe kırsalındaki Saraççeşme mahallesini ziyaret etti. Stabilize yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Soylu, kilitli parke çalışmalarının da yapılacağının müjdesini vatandaşlara verdi.

Karaaslan; Çalışmalardan Memnunuz

Eski Saraççeşme mahalle muhtarı Mehmet Ali Karaaslan, ‘’Belediye Başkanımız Feyyaz Soylu’ya teşekkür ediyoruz.  Çöp konteynırlarımız yenilenerek diğer araçlarla gelişi güzel dökülen çöplerimiz temizlendi. Şuan da mahalle içerisinde stabilize yol çalışmaları yapılıyor. Hepsinin huzurunda Belediye Başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Çalışmalardan memnunuz, bundan sonra kilitli parke çalışmaları da yapılacak. İnşallah daha fazla çalışmada olur.’’dedi.

Başkan Soylu; Reglaj ve Stabilize Yol Çalışmalarımız Sürüyor

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Saraççeşme kırsal mahallemizde Reglaj ve stabilize yol çalışmamız var. Arkadaşlarımızın ellerine sağlık güzel bir çalışma çıkarmışlar. Burada meclis üyemiz Aziz Caymaz beye çok teşekkür ederim hem kendisine hem de muhtarımıza ve Saraççeşme sakinlerine bizi güzel karşılardılar.’’dedi.

Başkan Soylu; Kilitli Parke Çalışmalarıyla Nezih ve Temiz Bir Mahalle Olacak

Stabilize yol çalışmalarının ardından kilitli parke çalışmalarıyla çalışmalara devam edileceğini belirten Başkan Soylu, ‘’İnşallah bu çalışmalarımızdan sonra parke taşı döşemesi de devam edecek. Genel merkezimiz ve Reisi Cumhurumuzun talimatları doğrultusunda biz burada bize gidin çalışın vatandaşların dilek ve temennilerini alın değerlendirin hemen yapımına da başlayın. Bizlerde bu doğrultuda her ne kadar pandemi de varsa bu pandemiden de istifade ederek halkımız içerde biz ise dışarda sokaklarımızda çalışıyoruz. En kısa zamanda nezih bir mahalle temiz bir mahalle topraktan tozdan ve çamurdan kurtulmuş bir mahalle oluşturacağız. Halkımıza hayırlı olsun.’’ifadelerinde bulundu.

Saraççeşme mahallesinde devam eden stabilize yol çalışmalarından dolayı memnun kalan ve kilitli parke çalışmalarının yapılacağını öğrenen vatandaşlar Başkan Soylu’ya teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 01.01.2021