Share

Başkan Soylu; Yeni Yıla Büyük Umutlarla Giriyoruz

Ceylanpınar İlçe Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, zor geçen 2020’yi geride bırakırken, yeni yıla dair büyük umutlar beslediklerini belirterek, “Unutmayalım ki; bir yerde yaşam varsa orada umut her zaman vardır. Umudumuzu kaybetmeden, ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet’ bilinciyle geleceğe umutla bakalım” çağrısında bulundu.

Soylu, yeni yıl mesajında, salgın, deprem, savaş, sel ve çığ felaketleri başta olmak üzere acılarla dolu 2020’nin tüm dünya insanlığının unutmak istediği bir yıl olduğunu belirtti.

 “Yeni yılda hastalıklar, terör, kavgalar, savaşlar, anlaşmazlıklar olmasın.  Çocuklarımızın ölmediği, şehitlerimizin olmadığı, hastalıkların kökünün kazındığı bir yıl olsun” temennisinde bulunan Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, şunları kaydetti:

“Karşıladığımız yeni yılda; yaşamın, umudun, güzelliğin var olduğunu göstermek için daha fazla çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Bizim bütün çabamız, halkımızın, çocuklarımızın, kadınlarımızın, büyüklerimizin yüzünü güldürmek, mutlu etmek içindir. Onların yüzlerindeki tebessüm bizim için paha biçilmez değerdir. Bu yüzden akılla, tutkuyla ve aşkla çalışıyoruz.

Ceylanpınar’da ayrımsız, herkese eşit hizmet sunuyoruz. Kentimizi yenilemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz yaşanabilir bir dünyanın emekle, çalışmakla, azim ve kararlılıkla mümkün olduğuna inanıyoruz. Yaptığımız işi biliyoruz, kendimize güveniyoruz.  Yeni yılda da halkımızın yüzünü güldürmek için var gücümüzle çalışarak, hizmet üretmeye devam edeceğiz.”

Başkan Soylu, halka hak ettiği hizmetleri getirirken çıtayı her zaman yükseltme çabalarının süreceğini belirterek, “Ekibimizle birlikte yeni başarılar için önümüze büyük hedefler koyduk. Kentimizin yürekli çağdaş, güzel insanlarına yeni ve büyük eserler kazandırmak için çok çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Pandemi koşulları zorlasa da Ceylanpınar Belediyesi olarak 2021 yılına, kenti bir üst noktaya taşıyacak büyük yatırım ve projelerle girmeye hazırlandıklarına vurgu yaparak, mesajını şöyle tamamladı:

“Bu duygu ve düşüncelerimle tüm halkımızın, mülki, askeri ve adli erkan ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm personelin, belediye meclis üyelerimizin, Ceylanpınar Belediyesi’ne emek veren mesai arkadaşlarımızın, basın mensuplarının, sivil toplum örgütü kuruluşlarının, siyasi partilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, hizmet etmekten kıvanç ve derin bir haz duyduğumu özellikle belirtmek istiyorum.  Ceylanpınar'ımızın tüm güzide insanlarına, sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum. 

 ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet’ uğruna göğüslerini siper eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.  2021’in ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, barış, huzur, esenlik ve refah getirmesi temennisiyle, sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

Oluşturulma Tarihi : 31.12.2020