Share

Başkan Soylu, Akrepli Grup Yolunda Çalışmaları İnceledi

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun girişimleriyle Akrepli yolunda stabilize yol çalışmalarına başlanıldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Soylu, Akrepli grup yolunun sıcak asfalta kavuşulacağının müjdesini verdi.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun girişimleriyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Akrepli grup yolunda stabilize yol çalışmalarına başlanıldı. Yaklaşık 3 km uzunluğunda deforme olan yolda çalışmalara başlayan ekipler, zemin çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Başkan Yardımcıları Hüseyin Ekim ve Adnan Daşkıran, Meclis Başkanı Bozan Çeçan ile birlikte Akrepli grup yolunda devam eden çalışmaları yerinde incelediler. Başkan Soylu, çalışmalar hakkında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye yetkilisinden bilgi aldı.

 

Başkan Soylu, ‘Sıcak Asfaltla Yolumuzu Kaplayacağız’

Akrepli grup yolunda PMT serimi yapıldığını belirten Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu Büyükşehir Belediyemizin marifetiyle bu yolumuz yapılıyor. Yolun genişliği 25 metredir. 15 metre ve üzeri olan yollar Büyükşehir belediyemizin uhdesindedir. Arkadaşlarımızla beraber burada koordineli çalışıyoruz. İnşallah Uluslararası standartlara uygun bir yol olacak bu yolumuz. Trafik akışından Yolun ne kadar işlek olduğunu görüyorsunuz. Şehrin merkezi bir yoldur bu yolumuz. Bu çalışmalar bittikten sonra inşallah sıcak asfaltla bu yolumuzu döşeyip kaplayacağız. İlçemize hayırlı uğurlu olur inşallah’ dedi.

Akrepli yolunun bir an önce tamamlanması için var gücümüzle çalışıyoruz En kısa sürede hizmete açacağız inşallah.

Oluşturulma Tarihi : 21.12.2020