Share

Başkan Soylu’nun Başkanlığında Millet Bahçesi İle İlgili Toplantı Yapıldı

Ceylanpınar Belediyesi tarafından Ceylanpınar’da 190 dönümlük alana yapılması planlanan Millet Bahçesi projesinde son aşamaya gelindi. Proje aşamasının sonuna gelinen Millet Bahçesiyle ilgili video konferans yöntemiyle sunum yapıldı.

Ceylanpınar Belediyesi Meclis toplantı salonunda video konferans yöntemiyle gerçekleşen proje sunumu Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun başkanlığında gerçekleşti. Millet Bahçesi proje sunumuna Başkan Soylu’nun yanı sıra Ak Parti Ceylanpınar ilçe Başkanı Halid Şimşek ve Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

İhalesi yapılan ve yüklenici firma tarafından Çevre ve Şehircilik bakanlığına sunulacak olan projede Millet Kıraathanesi, Kütüphane, Mescit, Piknik Alanı, Basketbol sahası, Tenis kortu, Voleybol sahası, Çocuk Oyun Alanı, Şelale, Oto Park ve Antik Tiyatro alanları yer alacak.

Ceylanpınar da yapılması planlanan Millet Bahçesi’nin projesiyle ilgili görsel sunumlar video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi. Millet Bahçesi projesiyle ilgili gerçekleştirilen sunumlarda eksikler ve yapılması gerekenler üzerinde müzakereler yapıldı. Başkan Soylu’nun başkanlığında gerçekleştirilen Millet Bahçesi sunumu, Toplantıya katılım sağlayanlardan tam not aldı.

Oluşturulma Tarihi : 11.12.2020