Share

Başkan Soylu'dan Berat Kandili Mesajı

 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Soylu, Berat Kandilinin İslam aleminin, ülkemizin ve insanlığın üzerinde bulunan her türlü bela ve musibetten beratına vesile olması temennisinde bulundu.

 Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandilini idrak etmenin mutluluğunun yaşandığını belirtti.

 Af ve şükür vesilesi olan kandillerin, müminler için manevi bir arınmanın yanında, hayat muhasebesi yapma fırsatı da sunduğunu ifade eden Başkan Soylu, "Bu gece, birey olarak her türlü olumsuzluklardan arınmak için yüce Mevlamızdan beratımızı isteyelim. Sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım ve bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizle birlikte on bir ayın sultanı Ramazan ayını hep birlikte idrak edelim. Ayrıca ülkemizi de etkisi altına alan ve dünyanın saran Koronavirüsten bir an önce kurtulmak için de el açıp dua edelim. Bu vesile ile tüm hemşerilerimin berat gecesini tebrik ediyorum." dedi.

Oluşturulma Tarihi : 06.04.2020