Share

Gellegöç Mahalle Sakinlerine Müjde

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Yollar Şube Müdürü Abdulkadir Bozkurt, tarafından Ceylanpınar'a bağlı Gellegöç kırsal mahallesinin yapılan inceleme neticesinde vatandaşları mağdur eden yolun yapılacağı bildirildi.

Ceylanpınar'da geçtiğimiz gün Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül başkanlığında düzenlenen 2020 yılı Planlama ve Koordinasyon toplantısında Ceylanpınar Kırsal Gellegöç Mahallesinin yol sorunu gündeme getirilmişti. Başkan Beyazgül'ün yolun incelenmesi talimatı üzerine Büyükşehir Belediyesi Kırsal Yollar Şube Müdürü Abdulkadir Bozkurt, Ceylanpınar Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte yolda incelemelerde bulundu. Aşırı yağışlar dolayısı ile kırsal mahalleye varamayan ve yolda kalan ekip zor anlar yaşadı. İnceleme için Gellegöç'e giden ekip çamurlu yoldan zorlukla kurtulurken Büyükşehir Belediyesi Kırsal Yollar Şube Müdürü Abdulkadir Bozkurt, hava şartlarının düzelmesinin ardından yolun en kısa sürede yapılacağını belirtti.

 

GELLEGÖÇ MAHALLESİNE YOL MÜJDESİ

Belediye meclis üyelerinden Erhan Bayol da, kışın yağışlarla birlikte yolun kullanılmaz hale geldiğini ve vatandaşların büyük mağduriyet yaşadığını belirterek, " Büyükşehir Belediyesi Kırsal Yollar Şube Müdürü Abdulkadir Bozkurt'la birlikte yolun halini hep birlikte gördük. Görmekle de kalmadım ayrıca yolun bozuk ve çamurlu olması dolayısı ile yolda kaldık ve güç imkanlarla yoldan çıkabildik. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Yollar Şube Müdürü Abdulkadir Bozkurt da yolun en kısa zamanda yapılacağını söyledi. Mahalle sakinlerimize müjdeli haberi verdik. Mahallemize hayırlı olsun." diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 10.01.2020