Share

Başkan Aksak’tan Ankara’da özel temaslar

 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Ankara’ya çıkarma yaparak özel temas ve ziyaretlerde bulundu. Başkan Aksak, Ankara’da Çevre ve Şehircilik Genel Müdürü Muhammed Ecel ile de bir görüşme gerçekleştirdi.

 Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak Ankara’ya çıkarma yaparak bir takım temaslarda bulundu.

 Başkan Abdullah Aksak, Çevre ve Şehircilik Genel Müdürü Muhammed Ecel ile yaptığı görüşmede ilçede devam eden projeleri ve yapılması planlanan projeleri de anlattı. İlçede yapılması planlanan projelerden bahseden Başkan Aksak, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na da ilçede yatırımları arttırması konusunda destek beklediklerini söyledi.

 “HER ŞEY DAHA MODERN BİR CEYLANPINAR İÇİN”

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, yaptıkları ziyarette amaçlarının Ceylanpınar’ı daha modern bir ilçe yapmak olduklarına vurguladı.

Aksak, “İlçemizin geleceği ve süregelen hizmetler ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak üzere Ankara’ya çıkarma yaptık. Burada bir dizi temaslarda bulunduk. Çevre ve Şehircilik Genel Müdürü Muhammed Ecel ile de bir görüşme gerçekleştirdik. Ziyaretimizde ilçede devam eden ve yapılması planlanan hizmetler ve yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Her şey daha modern bir Ceylanpınar için.” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 24.10.2019