Share

Başkan Aksak, Belediyeyi halkımızla birlikte yöneteceğiz

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, mahalle buluşmaları kapsamında Ulu Cami Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek mahallenin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

 Ulu Cami kültür evinde düzenlenen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ile birim müdürleri katıldı. Her ay bir mahallede vatandaşlar bir araya geleceklerini belirterek Başkan Aksak, mahallelerin sorun ve sıkıntıların birinci ağızdan dinleyerek çözümleri ise süratle hayata geçireceklerini söyledi.

 HERŞEY CEYLANPINAR İÇİN

Ceylanpınar'ın hak ettiği hizmeti alabilmesi için gece gündüz çalıştığını ifade eden Başkan Aksak, "6 aydır yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bütün gayretimiz siz değerli hemşerilerimiz içindir. Çünkü ilçemizde gerçekten çok ciddi sorunlar var. ve biz bu sorunları inşallah bir bir ortadan kaldıracağız. İlçemizin yıllardır birikmiş olan sorunlarını hep birlikte çözeceğiz. Biz gelirken ne demiştik; bu belediye halkın belediyesidir. Biz kazanırsak bu belediyeyi halkımızla birlikte yönetecek ve her kararı halkımızla birlikte alacağız. Bu toplantılarımız da bunun somut bir adımıdır. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum." diye konuştu.

 Başkan Aksak'ın açılış konuşmasının ardından mahalle sakinleri taleplerini ve mahallenin eksikliklerini Başkan Aksak'a ilettiler. Sorulan sorulara tek tek cevap veren Başkan Aksak, hemen çözülebilecek sorunlarla ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

 Çekilen hatıra fotoğrafının ardından toplantı sona erdi.

Oluşturulma Tarihi : 15.09.2019