Share

Başkan Aksak: ŞUSKİ işlemleri ile ilişkimiz yok

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ŞUSKİ'nin ilçede sürdürdüğü çalışma ve işlemlerde ilçe belediyesinin herhangi bir ilişkisinin olmadığını belirtti.

Başkan Aksak, seçildiği ilk günden bu yana fazla bir zaman geçmemesine rağmen her fırsatta şahsına ve belediyeye yönelik kara bir propaganda sürdürüldüğünü ifade etti.  Bu yıpratma ve algı operasyonlarının devam ettiğini aktaran Başkan Aksak, "Bu yıpratma ve algı operasyonlarının bir ayağı da şimdilerde ŞUSKİ'nin vatandaşlarımıza kesmiş olduğu cezalar üzerinden yürütülüyor." dedi.

ŞUSKİ'nin kesmiş olduğu cezalardan İlçe Belediyesinin uzaktan yakından ilgisi olmadığını vurgulayan Başkan Aksak, şunları söyledi: "ŞUSKİ Büyükşehir Belediyesi'nin bir parçası olup ilçe belediyemizin herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Daha önce de su sıkıntısı dolayısıyla algı operasyonu yapmaya çalışanlar şimdilerde ŞUSKİ'nin kesmiş olduğu cezaları bize mal etmeye çalışıyor. Halkımız bilmelidir ki, ilçede suyla alakalı her türlü işlem ve çalışmayı ŞUSKİ yürütmektedir."

Oluşturulma Tarihi : 16.07.2019