Share

DEDAŞ Şanlıurfa Proje Müdüründen Başkan Atilla'ya Ziyaret

Ceylanpınar'da prestij caddelerde elektrik hatlarının yer altına alınma çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları incelemek amacıyla ilçeye gelen DEDAŞ Şanlıurfa Proje Müdürü Mehmet Kürüm, Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı makamında ziyaret etti.

Sürdürülen çalışmalar hakkında Başkan Atilla'ya bilgi veren Kürüm, çalışmaların sağlıklı bir şekilde devam ettiğini söyledi. Başkan Atilla'da ziyareti anısına ve ilçeye katkılarından dolayı DEDAŞ Şanlıurfa Proje Müdürü Mehmet Kürüm'e plaket verdi.

Başkan Atilla, yaptığı açıklamada elektrik hatlarının yeraltına alınması çalışmaları kapsamında göstermiş oldukları emek ve verdikleri katkı dolayısıyla Kürüm'e teşekkür etti. Başkan Atilla, "Şanlıurfa DEDEŞ'tan Proje Müdürümüz Mehmet Kürüm bey bizleri ziyarete geldiler. İlçemizde çok büyük emeği vardır. Biz de sembolik de olsa ilçemize yapmış olduğu katkılardan dolayı ilçem adına bu plaketi Mehmet Kürüm beye takdim ediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında işini hakkıyla yapan insanlara ihtiyacımız var. Çalışma ve gayretlerinden dolayı kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum." dedi.

Mehmet Kürüm'de plaket dolayısıyla Başkan Atilla'ya teşekkür ederek, "Bizi böyle bir plakete layık gören Belediye Başkanımız Menderes Atilla'ya çok teşekkür ediyorum. Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ortada. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz. İlçemize hizmet edeceğiz." diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 10.01.2018