Share

Başkan Atilla, Vatandaşlarla İftar Açtı

Ceylanpınar Belediyesi tarafından organize edilen geleneksel iftar sofrası Ramazan'ın 10. gününde Seydo Atilla Mahallesi'nde kuruldu. İftar yemeğine Belediye Başkanı Menderes Atilla'da iştirak ederek vatandaşlarla birlikte iftar etti.

Çocukların büyük ilgi gösterdiği Başkan Atilla, iftara gelen vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Burada bir konuşma yapan Başkan Atilla, geleneksel iftar sofralarının her gün bir mahallede kurulduğunu söyledi. İftar sofralarına katkı sunan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a da teşekkür eden Başkan Atilla, hayırlı ve bereketli Ramazan temennisinde bulundu.

Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan'ın sayesinde iftar ve sahurların huzurlu bir şekilde geçtiğini vurgulayan Başkan Atilla, "Allah ağzımızın tadını bozmasın, birlik ve beraberliğimizi tesis etsin. Yanı başımızdaki ülkelerden ders almak gerekiyor. Allah'a şükürler olsun Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın sayesinde huzurlu bir şekilde yaşıyoruz. Bizim de huzurumuzu bozmak istediler. Ancak bu aziz millet elinin tersiyle terör örgütlerini itti. İşte bu sofrada her milletten insan var. Hepimiz kardeşiz." diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 06.06.2017