Share

Başkan Atilla, Sahada Çalışmaları Bizzat Takip Ediyor


Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, sahada devam eden çalışmaları bizzat takip ediyor. Sürdürülen prestij cadde çalışmalarını adın adım inceleyen Başkan Atilla, Ceylanpınar - Kızıltepe yolunda sürdürülen bağlantı yol çalışmaları hakkında yetkili birimlerden bilgi aldı.
Başkan Atilla, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada Ceylanpınar girişini güzelleştirdiklerini belirterek, "İlçemize yakışır bir giriş yapıyoruz. Kızıltepe yol ayrımında şu anda ekiplerimiz kod çalışması yapılıyor. Bu çalışma geçici bir çalışma, ilerde Akçakale-Mardin çevre yolunun düzenlemesi bittiği zaman giriş oradan verilecek. Bu bölgede alan genişletmesi yapıyoruz. Burada park ve yürüyüş yolu yapacağız. Ceylanpınar belediyesi Ceylanpınarlılar için gerekli hizmetleri 7/24 yapıyor. İnşallah kısa bir süre sonra halkımız Ceylanpınar'da belirgin bir değişim görecekler. Özverili çalışmalarından dolayı da çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.
Muratlı Mahallesinden Mahmut Çoban da çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, "Yollar genişledi. Çalışmalar tamamlandığında mükemmel bir yol ilçemize kazandırılmış olacak. Yollarımız sıkıntılıydı. Hizmetler çok güzel. Çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 22.03.2017