Share

Engelsiz Ceylanlar, Fenerbahçe deplasmanında

 

2019 – 2020 Tekerlekli Sandalye Basketbol Şehit Astsubay İlyas Kaya Sezonu yeni haftasında Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Takımı, Fenerbahçe Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.

 2019 – 2020 Tekerlekli Sandalye Basketbol Şehit Astsubay İlyas Kaya Sezonu’nda mücadele eden Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Takımı ligin yeni haftasında Fenerbahçe Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek. 14 Aralık Cumartesi günü İstanbul Fatih Spor Kompleksi’nde yapılacak olan karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

 “ENGELSİZ CEYLANLAR OLARAK YÜREĞİMİZİ SAHAYA KOYACAĞIZ”

Maç öncesi açıklama yapan Ceylanpınar Belediye Spor Kulübü Başkanı Adnan Yıldız, İstanbul’a galibiyet için gideceklerini ifade etti. Başkan Yıldız, “Ligin yeni haftasında Cumartesi günü İstanbul’da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne konuk olacağız. Bu maç için hazırlığımızı yapıp İstanbul’a galibiyet için gideceğiz. Fenerbahçe ligin en iyi takımlarından birisi. Ancak biz Engelsiz Ceylanlar olarak yüreğimizi sahaya koyacağız. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi de İstanbul’da Engelsiz Ceylanlara destek olmaya davet ediyorum.” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 12.12.2019