Share

Ceylanları durdurabilene aşk olsun

Ceylanpınar Belediyespor U16 takımı Viranşehir Eğitimgücü’nü 6-4 yenerek haftayı galibiyetle kapattı.

Ligde oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla göz dolduran Ceylanpınar Belediyespor U16 takımı yeni haftada Viranşehir Eğitimgücü ile karşı karşıya geldi. Geçen hafta Sancaktaspor 9-0 ile hezimete uğratan genç Ceylanlar bu hafta da Viranşehir Eğitimgücü’nü yenmesini bildi.

Şanlıurfa Gençlik Ligi u16 yaş kategorisinde mücadele eden Ceylanpınar Belediyespor kıran kırana geçen maçta ikinci yarıda fark yaratan oyunuyla rakibini mağlup etmesini bildi. Genç Ceylanlar güçlü rakibi karşısında sahadan 6-4 gibi net bir skorla ayrılmasını bildi.

Öte yandan gençlerin mücadelesini çok sayıda Viranşehirli futbolsever takip etti.

“BAŞARI GENÇLERE YATIRIM YAPAN BAŞKAN AKSAK’A AİTTİR”
Maç sonunda açıklama yapan Ceylanpınar Belediyespor Kulübü Başkanı Adnan Yıldız, altyapıya yapılan yatırımların meyvesini vermeye başladığını ifade etti. Başkan Yıldız, “Geçtiğimiz hafta Sancaktarspor’u 9-0 gibi net bir skorla yenen genç aslanlarımız bu hafta da ligin güçlü takımlarından Viranşehir Eğitimgücü’nü 6-4 yenmesini bildi. Ben bugün yürekli oyunlarından ve galibiyetlerinden dolayı genç oyuncularımı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Aynı zamanda altyapıya yapılan yatırımlar meyvesini vermeye başladı. Gençlerin önünü açmak için altyapıya yatırım yapan Ceylanpınar Belediye Başkanımız Abdullah Aksak’a da ayrıca teşekkür ederim. Bu başarı gençlere yatırım yapan Başkan Aksak’a aittir” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 10.11.2019