Share

Başkan Aksak'tan Ramazan Bayramı Mesajı

 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 Bayramların toplumsal açıdan önemli günler olduğunu belirten Başkan Aksak, "Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir." dedi.

  "Bayramlarda, sevgi, saygı, özveri, fedakârlık ve güzellikler adına ne varsa harmanlayıp bunları gönülden gönüle sunabilmeliyiz." diyen Başkan Aksak, "Gönül kapılarımızı birbirimize açmalı, aramıza koyduğumuz mesafeleri kaldırarak şefkat ve merhamet elimizi birbirimize uzatmalıyız. Varlık sebebimiz ve hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret etmeli, çocukları sevindirmeliyiz." ifadelerini kullandı.

 Başkan Aksak, mesajını şu cümlelerle son verdi: "Bu duygu ve düşünceler ile Ceylanpınarlı hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bu bayramın hepimize, bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum."

Oluşturulma Tarihi : 04.06.2019