Share

Başkan Soylu Kırsalda Yol yapım çalışmalarını inceledi.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu ve Belediye Başkan Yadımcısı Hüseyin Ekim, Belediye meclis üyeleri ile birlikte kırsal Karataş mahallesinde  yol yapım çalışmasını incelemelerde bulundular.

Ceylanpınar  Belediyesi tarafından başlatılan  kırsal mahalle yol çalışmaları Karataş mahallesinde aralıksız devam ederken, 40 yıldır Mahalle sakinlerinin  beklediği hizmetin Başkan Soylu'nun çalışmaları ile yapıldığı belirtildi.

Çalışmalarını bölge bölge olarak yürüttüklerini ifade eden Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, şu an çalışma yürütülen Kırsal Karataş Mahallesinin ardından program dahilinde diğer kırsal mahallelerimizde çalışmaların süreceğini söyledi. Başkan Soylu, ayrıca çalışmaların yürütüldüğü kırsal mahallelerimizin camii, okul ve mezarlık yollarının yapılmasının da çalışmalar kapsamında yer alacağını belirtti. Başkan Soylu, ilçede yolları yapılmayan kırsal mahalle  kalmayacağını kaydederek, "Kırsal mahallelerimizi çamurdan ve tozdan arındırmak adına durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Şuan ekiplerimiz Karataş mahallemizde çalışmalarını yürütüyorlar. Ekiplerimiz en kısa sürede buradaki köy içi yollarının hepsine stabilize malzeme serip çamurlu ve tozlu yol bırakmayacaktır. Ceylanpınar’daki kırsal mahalle ve mezralardan kalanlarının da köy içi yollarını tamamlayıp ilçemizde yolları yapılmamış kırsal mahalle bırakmayacağız. Özverili çalışmalarından dolayı fen işleri ekiplerimize teşekkür ediyorum, çalışmalarımız kırsal mahallelerimize hayırlı olsun” dedi. Mahalle sakinleri ve Mahalle muhtarı yapılan hizmetten çok memnun olduklarını belirterek Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu ve ekibine teşekkür ettiler.

 

Oluşturulma Tarihi : 07.10.2020