Share

Başkan Aksak: Verdiğimiz bütün sözlerin arkasındayız

Ceylanpınar Belediyesi ilçe genelinde sosyal alanların arttırılması ile ilgili çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Yenişehir Mahallesinde yapımına başlanan yeni parkta çalışmalar devam ediyor.

 Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Yenişehir Mahallesinde yapımına başlanan yeni parkta incelemelerde bulundu. Yetkili personelden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Aksak, parkın bir an önce bitirilmesi talimatı verdi.

 Burada bir açıklama yapan Başkan Aksak, Ceylanpınar'da yeşil alanların arttırılması ile ilgili yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Yeşil alan ve sosyal alanlar konusunda ilçenin eksiklerinin olduğun aktaran Başkan Aksak, "Yenişehir Mahallemizde sosyal alanlarımız eksikti. Hem Yenişehir mahallemizde hem de ilçe genelinde yeşil alan sayısını arttırmaya çalışıyoruz. Yer sıkıntısı olmayan her yerde yeşil alan çalışmamız olacak. İnşallah daha güzel hizmetler yapacağız. Bu konuda ilçe halkımız müsterih olsun. Bundan sonraki çalışmalarımız daha bir şekilde devam edecektir. Özellikle 2020 için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz." diye konuştu.

 

"KÖY YOLLARINI YAPACAĞIZ"

Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlara da seslenen Başkan Aksak, "Buradan özellikle kırsal mahallelerimize de sesleniyorum. Verdiğimiz bütün sözlerin arkasındayız. Köy yollarının tamamını yapacağız. İnşallah yeşil alanlarımızı köylerimize de taşıyacağız." ifadelerini kullandı.

 

BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ

Yenişehir Mahallesi sakinlerinden Tayfur Ortakçıer de Ceylanpınar Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmalardan memnu olduklarını ifade etti. Ortakçıer, "Daha önce bu alan pislik içerisindeydi. Başkanımız bu alanı değerlendirdi. İnanıyorum ki başkanımız daha güzel hizmetler yapacak. Önceki dönem yapılabilecek hizmetler vardı yapmadılar. Belediye Başkanımız Abdullah Aksak, göreve başlar başlamaz hemen kolları sıvadı. İlçemizin eksiklerini tamamlamaya çalışıyor. Allah kendisinden razı olsun." şeklinde konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 01.11.2019